MANO JŪRA 3 Antras etapas išsirinkite savo pajūrio namus!

Įkvepianti aplinka

Pasirūpinome, kad visuomet būtumėte apsupti žalumos. Profesionalūs apželdinimo specialistai ne tik pasės veją, bet ir visą teritoriją apželdins dekoratyviniais augalais. Vidiniame kvartalo kieme Jūsų lauks jauki poilsio ir laisvalaikio erdvė: SPA kupolas su sūkurine vonia, grill zona.

Kambariai

Plotas

Kaina

Numeris Būstas Aukštas Kambariai Plotas Kryptis Kaina Būsena

Laisvų būstų pagal pasirinktus kriterijus nerasta!

Būstų pasirinkimas

Būstų pasirinkimas

“MANO JŪRA 3 – atskiras 7 namų kvartalas, vertinantiems ramų gyvenimą nedidelės bendruomenės apsuptyje.

Svajonių namus išsirinkite pagal savo poreikius – ieškantiems jaukaus, nedidelio būsto siūlome 30 - 32 m2 dviejų kambarių apartamentus pirmame bei antrame aukšte, svajojantiems apie didesnę erdvę – lofto tipo apartamentus ar kotedžą per du aukštus.

Visi būstai parduodami su pilna vidaus apdaila. Jei neturėsite galimybių skirti laiko savo naujųjų namų įrengimui, esame pasiruošę padėti – mūsų dizaineriai sukurs interjerą, atitinkantį Jūsų poreikius bei lūkesčius.

Patogi vieta

Pėstute

12 min.

iki jūros

Dviračiu

30 min.

iki Šventosios
centro

Dviračiu

20 min.

iki Palangos
centro

Automobiliu

8 min.

iki Palangos
centro

Projektas "MANO JŪRA 3" vystomas Palangos pašonėje, Kunigiškių gyvenvietėje (Vaivorykštės g. 30).

Gyvenant čia, pušynas, smėlio kopos ir jūra bus pasiekiami vos per kelias minutes. Ramūs pasivaikščiojimai taps Jūsų kasdienybe – miško takeliais atrasite savo mėgstamiausią maršrutą iki jūros, kur viską pamiršę galėsite mėgautis ošiančia Baltija.

Vos už kelių šimtų metrų nuo Jūsų namų – dviračių takas, tad jei mėgstate laiką leisti aktyviai, galėsite kada panorėję nerti į nuotykius ir atrasti naujas, nepažintas vietas važinėdami dviračiais. O jei širdis netikėtai užsigeis šokti miesto ritmu, miesto centrą greitai pasieksite tiek dviračiu, tiek automobiliu.

Susisiekite su mumis

"MANO JŪRA 3" – pajūrio namai gero laiko kolekcionieriams. Jei norite kartu su mumis stebėti jūros nuotaikas, kratyti smėlį iš batų ir mėgautis kiekviena akimirka – laukiame prisijungiant.

Adresas: Vaivorykštės g. 30, Palanga
Telefonas: +370 670 00005
El. paštas: info@manojura.lt
Autobusiukas