Projekto privalumai

Medžiai

Įkvepianti aplinka

Projekto „MANO JŪRA 3“ gyventojai gyvens žalumos apsuptyje. Profesionalūs apželdinimo specialistai vidiniame kvartalo kieme sukurs jaukią žaliuojančią oazę – gyventojus džiugins sakuros, magnolijos, medlievos, pušys ir kiti augalai. Privatumą nuo bendros laisvalaikio erdvės kurs šalia namų suformuotos žaliosios kalvelės.

Spyna

Uždara, saugi teritorija

Aptverta ir saugoma kvartalo teritorija, į kurią patekti galėsite tik Jūs, užtikrins privatumą, o įrengtas bendras teritorijos apšvietimas leis mėgautis vėlyvais pasivaikščiojimais ir saugiai jaustis net tamsiausią naktį.

Automobilis

Parkavimas

Automobilio parkavimas Jums nekels rūpesčių. Kotedžų ir lofto tipo būstų savininkams priklausys po dvi (išskyrus 21-1 ir 22-2), apartamentų – po vieną automobilio parkavimo vietą.

Piniginė

Patraukli kaina

Džiaugiamės, kad dėka ilgametės patirties statybų sektoriuje galime Jums pasiūlyti patrauklias būstų kainas, išlaikydami aukštą statybų kokybę. Mes patys statome ir tiesiogiai parduodame namus, tad raktus nuo savo namų pajūryje gausite tiesiai iš pirmų rankų!

Investicija

Puiki investicija

Kunigiškių gyvenvietė, kurioje vystomas projektas, laikoma vienu perspektyviausių rajonų Palangoje, tad “MANO JŪRA 3” gali tapti ne tik Jūsų atostogų namais, bet ir augančios vertės investicija.