Techniniai sprendimai

Namas

Paskirtis

Svečių namai.

Energetinis naudingumas

Energinio naudingumo klasė

A+

Pamatai

Pamatai

Rostverkas ant polių.

Plytos

Išorinės sienos, fasadas

Išorinės sienos – 17,5 cm storio keraminių blokelių mūras, apšiltintas 25 cm neoporu. Fasado apdaila – struktūrinis dekoratyvinis tinkas ir medinės dailylentės.

Sienos

Sienos tarp būstų

Keraminių blokelių mūras (17,5 cm) iš vienos pusės su akmens vatos plokščių intarpu (7,5 cm) ir dviguba gipskartonio plokšte.

Stogas

Stogas

G/b perdanga, apšiltinta 35 cm storio putplasčio plokštėmis ir 2 cm akmens vatos plokštėmis, izoliuota dviem sluoksniais bituminės dangos.

Durys

Langai ir durys

Plastikiniai, atitinkantys A+ energinio naudingumo klasę.

Balkonas

Balkonai ir terasos

Kiekvienas butas turi balkoną arba terasą (pagal projektą). Balkonai iškloti dirbtinės žolės danga. Terasose įrengiama betoninių trinkelių danga.

Vandentiekis

Vandentiekis, buitinės nuotekos

Buitinės nuotekos ir vandentiekis prijungti prie miesto tinklų.

Šildymas

Šildymas

Individualiai reguliuojamas autonominis šildymas elektra.

Vėdinimas

Vėdinimas

Sanitariniame mazge - priverstinis oro šalinimas.

Automobilis

Parkavimas

Automobilio parkavimas Jums nekels rūpesčių. Kotedžų ir lofto tipo būstų savininkams priklausys po dvi (išskyrus 21-1 ir 22-2), apartamentų – po vieną automobilio parkavimo vietą.

Spyna

Apsauga

Visa teritorija aptverta, pėsčiųjų patekimui į teritoriją įrengiami varteliai su spyna, automobilių patekimui į teritoriją įrengiami vartai su automatiniu atsidarymo mechanizmu.

Medžiai

Gerbūvis

Pilnai sutvarkyta ir apželdinta teritorija, įrengtas bendras teritorijos apšvietimas, šaligatviai ir kiemas grįsti trinkelėmis. Įrengta laisvalaikio ir poilsio erdvė, kurioje: eko baseinas, dvi sūkurinės vonios po atviru dangumi, pirtis, SPA kupolas su sūkurine vonia, poilsio ir ramybės kupolas, grilio zona, sūpynės vaikams, dviračiai ir elektriniai paspirtukai.

Namas

Statybų pabaiga

2022 m. rugpjūčio 15 d.