Uždaryti Planas

Šiame projekte visi būstai parduoti

Kviečiame pasižvalgyti ir savo pajūrio namus išsirinkti kituose mūsų projektuose – "MANO JŪRA 2" ir "MANO JŪRA 3"

Atostogų laisve kvepiantys namai

Tai vieta, kur patiri pilnatvę kiekvieną akimirką, kur pamiršti rūpesčius ir nustoji skaičiuoti laiką. Vieta, kur daug šypsenų ir nuostabių žmonių, besidalinančių pozityvia energija. Žemėlapyje tai mažas taškelis, gabalėlis pajūrio, bet iš tiesų tai kur kas daugiau...

Čia niekur neskubi ir niekur nevėluoji. Čia jauti laisvę nuo savo minčių ir viso pasaulio. Čia mėgaujiesi švelnia tyla, kurios mieste niekada nebūna. Čia svaigus pušyno kvapas apsuka galvą, o lengvas jūrinis vėjas dažnai suvelia plaukus. Čia visada laukianti Baltijos jūra, auksinio smėlio paplūdimiai ir neapsakomo grožio saulėlydžiai. Čia viskas taip paprasta...

Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Būstų pasirinkimas

Būstų pasirinkimas

“MANO JŪRA” Jus džiugins funkcionaliai suplanuotais “A+” energinės klasės, 40 - 80 m2 ploto butais, kotedžais, namais.

Svajonių namus išsirinkite pagal savo poreikius – pasirinkę būstą pirmame aukšte džiaugsitės terasa ir nuosavu kiemeliu, gyvendami antrame aukšte turėsite erdvų balkoną ir vakarais iš arčiau matysite žvaigždes.

O jei galvojate, jog Jūsų laimė, džiaugsmas ir meilė neišsiteks viename aukšte – siūlome rinktis būstą per du aukštus. Visi būstai parduodami su pilna vidaus apdaila.

Begalybė gero laiko

Vidiniame kvartalo kieme – jauki poilsio ir kaimynų susibūrimų erdvė. Vieta, kur lengvai mezgasi pažintys ir draugystės, liejasi smagūs pokalbiai, juokas ir gimsta naujos istorijos.

Čia Jūsų lauks šildomas lauko baseinas, smėlio paplūdimys, gultai ir saulės skėčiai. Žemiškų malonumų sąrašą papildys pirtis ir kubilas – šis žavus duetas jus džiugins visus metus. Šalia esantis tvenkinys taip pat prašysis Jūsų dėmesio. Šiltuoju metų laiku jis vilios romantiškiems pasiplaukiojimams valtele, o žiemą, paspaudus šaltukui, kvies rengti dailiojo čiuožimo pasirodymus ar ledo ritulio varžybas. Beje, kas žino, gal būtent čia Jūs pagausite savo gyvenimo žuvį!

Grilio zona – vieta Jūsų kulinariniams eksperimentams. Laiko patikrinti patiekalai, o gal drąsios improvizacijos? Spręsti Jums! Net neabejojame, kad čia bus sukurtas ne vienas šedevras!

Nepamiršome ir mažųjų. Vaikų žaidimų aikštelėje jų laukia sūpynės, karstynės ir čiuožykla.

Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai