Atostogų laisve kvepiantys namai

Tai vieta, kur patiri pilnatvę kiekvieną akimirką, kur pamiršti rūpesčius ir nustoji skaičiuoti laiką. Vieta, kur daug šypsenų ir nuostabių žmonių, besidalinančių pozityvia energija. Žemėlapyje tai mažas taškelis, gabalėlis pajūrio, bet iš tiesų tai kur kas daugiau...

Čia niekur neskubi ir niekur nevėluoji. Čia jauti laisvę nuo savo minčių ir viso pasaulio. Čia mėgaujiesi švelnia tyla, kurios mieste niekada nebūna. Čia svaigus pušyno kvapas apsuka galvą, o lengvas jūrinis vėjas dažnai suvelia plaukus. Čia visada laukianti Baltijos jūra, auksinio smėlio paplūdimiai ir neapsakomo grožio saulėlydžiai. Čia viskas taip paprasta...

Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Būstų pasirinkimas

Būstų pasirinkimas

Projekte “MANO JŪRA 2” Jūsų laukia platus būstų pasirinkimas:

  • 1 kambario - 20 m2;
  • 2 kambarių - 30-39 m2;
  • 3 kambarių - 45 m2;

Svajonių namus išsirinkite pagal savo poreikius – pasirinkę būstą pirmame aukšte, džiaugsitės terasa ir nuosavu kiemeliu. Gyvendami antrame – turėsite erdvų balkoną. O jei nuspręsite įsigyti apartamentus trečiame aukšte, savo erdvioje terasoje vakarais galėsite skaičiuoti žvaigždes.

Begalybė gero laiko

Vidiniame kvartalo kieme – jauki poilsio ir kaimynų susibūrimų erdvė. Vieta, kur lengvai mezgasi pažintys ir draugystės, liejasi smagūs pokalbiai, juokas ir gimsta naujos istorijos.

Čia Jūsų lauks šildomas lauko baseinas, gultai ir saulės skėčiai. Žemiškų malonumų sąrašą papildys sūkurinė vonia, pirtis ir kubilas. Šalia esantis tvenkinys taip pat prašysis Jūsų dėmesio. Šiltuoju metų laiku jis vilios romantiškiems pasiplaukiojimams valtele, o žiemą, paspaudus šaltukui, kvies rengti dailiojo čiuožimo pasirodymus ar ledo ritulio varžybas. Beje, kas žino, gal būtent čia Jūs pagausite savo gyvenimo žuvį!

Net dvi pavėsinės su picų krosnimis ir grilio zona – vieta Jūsų kulinariniams eksperimentams. Laiko patikrinti patiekalai, o gal drąsios improvizacijos? Spręsti Jums! Net neabejojame, kad čia bus sukurtas ne vienas šedevras!

Kartu su Jumis nerti į nuotykius ir atrasti naujas, nepažintas vietas pasiruošę mūsų projekto dviračiai.

Nepamiršome ir mažųjų. Vaikų žaidimų aikštelėje jų laukia sūpynės ir čiuožykla.

Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai