Atostogų laisve kvepiantys namai

Tai vieta, kur patiri pilnatvę kiekvieną akimirką, kur pamiršti rūpesčius ir nustoji skaičiuoti laiką. Vieta, kur daug šypsenų ir nuostabių žmonių, besidalinančių pozityvia energija. Žemėlapyje tai mažas taškelis, gabalėlis pajūrio, bet iš tiesų tai kur kas daugiau...

Čia niekur neskubi ir niekur nevėluoji. Čia jauti laisvę nuo savo minčių ir viso pasaulio. Čia mėgaujiesi švelnia tyla, kurios mieste niekada nebūna. Čia svaigus pušyno kvapas apsuka galvą, o lengvas jūrinis vėjas dažnai suvelia plaukus. Čia visada laukianti Baltijos jūra, auksinio smėlio paplūdimiai ir neapsakomo grožio saulėlydžiai. Čia viskas taip paprasta...

Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Būstų pasirinkimas

Būstų pasirinkimas

“MANO JŪRA 3“ Jus džiugins funkcionaliai suplanuotais “A+” energinės klasės būstais. Svajonių namus išsirinkite pagal savo poreikius – ieškantiems jaukaus, nedidelio būsto siūlome 30 - 32 m2 dviejų kambarių apartamentus pirmame bei antrame aukšte, svajojantiems apie didesnę erdvę – lofto tipo apartamentus ar kotedžą per du aukštus.

Visi būstai parduodami su pilna vidaus apdaila. Jei neturėsite galimybių skirti laiko savo naujųjų namų įrengimui, esame pasiruošę padėti – mūsų dizaineriai sukurs interjerą, atitinkantį Jūsų poreikius bei lūkesčius.

Begalybė gero laiko

Vidiniame kvartalo kieme – jauki poilsio ir laisvalaikio erdvė.

Čia Jūsų lauks:

  • Eko baseinas – savo išvaizda į tvenkinį panašus dirbtinis vandens telkinys. Eko baseinui prižiūrėti nenaudojami jokie cheminiai preparatai, vandenį filtruoja ir valo augalų šaknų sistema (kaip ir gamtoje), jai padeda mechaniniai filtrai ir siurbliai, todėl vanduo visada skaidrus ir švarus, o maudytis eko baseine saugu ir vaikams, ir jautrią odą turintiems žmonėms.
  • Gultai, skėčiai ir dvi sūkurinės vonios po atviru dangumi;
  • Pirtis;
  • SPA kupolas su sūkurine vonia;
  • Poilsio ir ramybės kupolas;
  • Grilio zona;
  • Sūpynės vaikams;
  • Dviračiai ir elektriniai paspirtukai.
Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai
Atostogų laisve kvepiantys namai